arkaplan
Web Tasarım : www.benzinbilgisayar.com
Copyright © 2016  www.metodturizm.com
YÜZMEK SİZDEN TEMİZLEMEK METOD'DAN
    Havuz süpürgeleri, hijyenik havuzlarda 50 mikrona kadar partikülleri, havuzlardaki yosunlaşmayı, saç kıllarını, sakız gibi maddeleri filtre torbasında topladığı ve kendi halinde çalıştığı için havuz robotu olarak adlandırılmaktadır.
    Havuz robotları 12 Volt, 24 Volt DC olarak çalıştığı için  " yüzer akıllı kabloları" sayesinde tamamen güvenli; su içerisinde çalışan  3000 dv/dk. Motoru sayesinde saatte    350 m3-750 m3  temizlik yapabilen dünyanın en güçlü iş makineleridir.
    İŞTE SİZE SENDİKASIZ İKİ İŞÇİ.. Havuzunuzun ebatı ne olursa olsun içerisindeki elektronik devre sayesinde önce havuzunuzu tarayan ve sonra en uygun temizleme modunda çalışan; 2 işçinin yapmış olduğu işi 3 - 6 - 8 - 12 saat çalışarak tek başına dinlenmeden yapabilen uzaktan kumandalı veya tam otomatik makinalar olduğu için bu iş potansiyelinden dolayı SENDİKASIZ İŞÇİ olarak görmekteyiz. Onun için rahatlıkla METOD TURİZM TİC.LTD.ŞTİ olarak aylık, 3 - 6 aylık, 12 aylık periyotlarla kiraya vermekteyiz veya yenisini satmaktayız.
    Özellikle turizmin cenneti Türkiye'mizde oteller, tatil köyleri, siteler, villalar, açık ve kapalı yüzme havuzlarında, havuzların kimyasal temizlik, filtrasyon ve dozajlama üniteleri ile temizlik yapılmasının yanında manuel havuz fırçası yerine otomatik havuz süpürgelerinde daha uygarca temizlik yapılmaktadır.
    %35 KİMYASAL TASARRUF… Her gün insanların üzerindeki güneş yağları, saç kılları, boyaları ve terleyen vücut, havuza girdiği zaman, sayısına oranla havuzda kirlilik başlar ve suda havadan 2 kat daha fazla mikrobik üreme başlar. İşte bu mikropları; havuz robotumuz, çöp balığı gibi, güçlü vakumu sayesinde filtresine yutar. Dozer gibi paletler ile de havuzunuzun duvarlarına tırmanır. Havuz içerisinde hareketi sağladığı için havuz kimyasallarını havuzun her tarafına dağıtarak havuzlarınızda kimyasal kullanımını %35 daha azaltır.
    BAKIM ALIMIN YARISIDIR….. Bunun yanında tabii ki masraflarımız da olacaktır. Her havuz robotu 1500 saat çalıştığı zaman mutlaka kargo ücretleri şirketimizden olmak üzere kontrol için bakıma girmesi gerekmektedir. Çünkü suyun içerisinde 3000 saat çalışan mil,sızdırmazlık kontrolünden, kapalı devre çalışan motorların rulmanları, kömürlerin yenilenmesi, PSB kısmının gerekli kontrollerinin yapılması için amrepajlarının veya yağlı oln motorlarının yağlarının değiştirilmesi gerekmektedir. Onun için havuz süpürgesi arızalanmadan bakım alımın yarısıdır prensibi ile tamir masraflarını %50'ye indirmeliyiz.

    SİZ YÜZMENİN TADINI ÇIKARIN - METOD TEMİZLESİN… 1991 yılından beri Türkiyede havuz  robotları satış ve tamiri ile bilinen şirketimiz, bu işçilerimizi öldürmeden her yıl sağlık kontrollerinden geçirmemizi önermektedir. Çünkü onun kadar sağdık dostu, havuzlarda ararsınız fakat bulamazsınız. Dünyada çevreye zarar vermeden, çevre dostu, kendi parasını yine kendisi kazanabilen hatta kullanıcısına da para kazandıran tek makine METOD TURİZM TİC. LTD. ŞTİ'nin elemanları olan bu havuz robotları, yurdumuzun cenneti İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla… kısacası Edirne'den Kars'a kadar her havuza tayininin çıkması ile görev addetmekte, çalışma gururu içerisinde Mart ayında başlayan görevlerini Ekim sonunda tamamlayarak üstlerine dönmektedirler. Kapalı havuzlarda ise 12 ay devam eder ve kapalı havuzlarda kira bedeli %50 indirimli olmaktadır.
    Siz bu işçilerin sadece yaşlarına, güçlerine ve özelliklerine göre kira ödemektesiniz. Kış aylarında da genel teknik kontrollerinden geçirilen havuz robotu ailesi kendi kazandıkları sermayeyi de gene havuz robotlarına yatırmanın gurunu yaşamaktadır. Haydi, siz sadece hijyenik bir havuzda gece gündüz yüzmenin keyfini çıkarırken, BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ, HAYDİ SİZLERİDE BEKLİYORUZ….
Her şey sizlerin sağlığı, rahatı ve konforu için……
Saygılarımızla,
Metod Turizm Tic. Ltd. Şti.
Muammer KABADAYI