arkaplan
Web Tasarım : www.benzinbilgisayar.com
Copyright © 2016  www.metodturizm.com
MERHABA…..
        Ben 1991 yılından beri, güzel Türkiye'min her bir köşesinde hizmet veren METOD TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.'nin değerli bir robotuyum. İlk Asli görevim yüzmeyi seven küçük büyük herkese, sağlıklı, hijyen bir ortam sağlamak…. Çünkü SAĞLIĞINIZ  benim için çok önemlidir….
        Siz ve sizinle birlikte yüzlerce hatta binlerce kişi havuza girmeden önce, güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve bronzlaşmak için güneş kremi kullanırsınız. Sonrasında üzerinizdeki güneş yağları,saç kılları, vücut teri, ayakla getirdiğiniz kirler havuz suyunun  kirlenmesine neden olur.Bu kirlilik oranı havuzu kullanan kişi sayına bağlı olarak hızla artar ve suda mikrobik üreme başlar. İşte tam bu anda devreye ben girerim. Akvaryumdaki çöp balığı misali güçlü vakum özelliğim sayesinde suda bulunan tüm zararlı maddeyi filtreme hapsederim ayrıca havuzun kendi filtresine giden maddeleri  önlerim. 
        Diğer taraftan sayın işverenim de benim için çok değerlidir. Onun ticari itibarını korumak da benim ikinci asli görevim. Dozer gibi paletlerimle havuzun içerisinde duvarlara kadar tırmanır, oluşan yosunlaşmayı giderir, havuz içerisindeki saç kılı sakız,yaprak,kum gibi yabancı maddeleri toplarım. Tüm  suyu hareketlendirebildiğim için yosunlaşmayı önler,kimyasalları havuzun her tarafına yayabilir bu sayede kimyasal kullanımını %35 oranında azaltabilirim. Ayrıca arkamda kesinlikle zararlı madde bırakmayarak tam bir çevre dostuyum. Tüm bu hizmeti tek başıma 24 Volt DC akımla yaparken,havuzunuzun metrekaresine göre 1,5 - 2 - 3 - 4 - 6 - 8 - saat aralıksız çalışabilirim.
        Eğer benim gibi Dünya üzerinde , suyun içerisinde kullanılan en ağır iş makinesine sahipseniz; Daha iyi ve uzun süreli hizmet verebilmemiz için sizden tek beklentimiz,her yıl düzenli bakım ve kontrollerimizin yapılabilmesi için ,hiçbir kargo bedeli ödemeden, konusunda yetkili,deneyimli ellere yani METOD TURİZM'e emanet etmeniz yeterlidir.
Yok Henüz sahip değilseniz de panik yapmanıza gerek yok… Hemen  uygun fiyatlarla satın almak yada daha uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan dönemler süresince  kiralamak için  www.metodturizm.com adresinden METOD TURİZM'e ulaşabilir yada info@metodturizm.com adresinden taleplerinizi iletebilir yada 0532 432 0120 / 0546 202 4718 nolu telefonlardan METOD TURİZM yetkililerine ulaşıp anında bilgi alabilirsiniz.
Saygılarımla ,
Havuz Robotu  Ailesi