arkaplan
HAVUZ ROBOTU TEKNİK SERVİS

        Satışını yaptığımız ve kiraladığınız havuz temizleme robotlarının yedek parça bulundurma garantimiz altındadır. Yerinde servis hizmeti verilip proplemleriniz kısa sürede tecrübeli teknik elemanlarımız tarfından çözülecektir.
HAVUZ ROBOTU SATIŞI

HAVUZ ROBOTU KİRALAMA SERVİSİ

        Türkiye'de ; özellikle turizm cenneti otellerimizde, tatilköyü havuzlarında ve site havuzlarında 1991 yılından itibaren otomatik havuz süpürgelerini ülkemize tanıştıran METOD adından anlaşılacağı gibi '' BAKIM ALIMIN YARISIDIR '' prensibi ile havuz temizliğinde kesin çözüm olan otomatik havuz süpürgelerini kiralama sistemini başlattı.
Atık oteller, tatil köyleri, siteler bir robot kiralayarak geliş gidiş kargo ücretlerinden, havuz robotu arızalarından tamamen kurtulacak tüm bu sorunları Metod firması üstlenecektir. Bu sistemle havuz robotlarının TSE garantili bakımları, tamiratları yapılarak daha verimli bir şekilde sendikasız iki işçinin yaptığı işi en küçük havuz robotu tek başına yapabilecektir.

        Hijyenik bir havuzda % 35 kimyasallarda tasarruf sağlarken
havuz robotlarını 50 Euro ile 200 Euro arasında kiralayıp ekonomik ve pratik bir şekilde havuzumuzun temizliğini gerçekleştirme imkanına kavuşabileceksiniz.

        Mikroorganizmalar havaya nazaran suda iki kat daha hızlı üremektedirler. Hareketsiz bir havuzda yosunlaşmayı kısa zamanda görürsünüz  robotlarımız çalıştığı süre içinde havuzumuzda hem hareketliliği sağlayacak gözle görülmeyen partikülleri çöp balığı gibi filitresinde toplayacaktır. Buda sizlere havuz filitrenizin içerisine partiküller girmeyecek uzun zaman berrak, hijyenik bir havuza sahip olacaksınız.
Havuz robotlarımız sizlere kiralarsanız 3 yılda 1000 Euro kazandıracak ve  kısa zamanda kendi parasını amorti ederek havuzu bedeva temizleyecektir.
Web Tasarım : www.benzinbilgisayar.com
Copyright © 2016  www.metodturizm.com